Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (1.16mm) |
| Kialakítás | fisheye kamera |
| Felbontás | 6 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.016 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 15 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 25x optikai |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 180 ° |
| Riasztás bemenet | 2 |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| RS-485 | Igen |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Korrózióálló | Nem |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 10 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Kamera kivitel | PTZ kamera |
| IR megvilágítás | 200m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD6395G1E-IVS(2mm) IP, Fisheye kamera, 9MP, Fix objektív, IR 15m, SD fogl., Kétirányú
407.786 Ft
(321.091 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6365G1-IVS (1.16mm) 6 MP 360° vandálbiztos IR Smart IP fisheye kamera; hang I/O; ria
353.311 Ft
(278.198 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6365G0E-S/RC(1.27mm) 6 MP 360° IP panorámakamera; hang és riasztás be- és kimenet; b
335.176 Ft
(263.918 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.