Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2mm) |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 3 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.1 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 15 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264/MJPEG |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | video |
| Vízszintes látószög | 135 ° |
| Függőleges látószög | 98 ° |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Panorámakamera | 180° panoráma |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 12 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD3956G2-ISU (1.05mm) 5 MP AcuSense WDR mini IR IP panorámakamera 180° látószöggel; ha
238.693 Ft
(187.947 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6365G1-S/RC (1.16mm) 6 MP 360° IP fisheye kamera; hang és riasztás be- és kimenet; b
311.749 Ft
(245.472 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2955G0-ISU (1.05mm) 5 MP WDR mini IR IP fisheye kamera 180° látószöggel; hang I/O; r
139.901 Ft
(110.158 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.