Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (1.29mm)(D) |
| Kialakítás | fisheye kamera |
| Felbontás | 12 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.03 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 15 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | elektronikus Day/Night |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 1,29 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 180 ° |
| Függőleges látószög | 180 ° |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Emberszámlálás | 1 csatorna |
| Panorámakamera | 360° panoráma |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE+ |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 12.95 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Kamera kivitel | Fisheye kamera |
| Kamera Zoom | Fix objektíves |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 12MP |
| IR megvilágítás | 15m |
| Audio ki/bemenet | Kétirányú audió |
| SD kártya | Van |
| Riasztás ki/bemenet | 0000Van |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD63C5G1-S/RC(1.29mm) IP, Fisheye kamera, 12MP, Fix objektív, Heatmap, IR, 15m, SD, Ha
513.526 Ft
(404.351 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD63C5G1-IVS (1.29mm) 12 MP 360° vandálb. IR Smart IP fisheye kamera; hang I/O; riaszá
562.272 Ft
(442.734 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6395G1E-IVS(2mm) IP, Fisheye kamera, 9MP, Fix objektív, IR 15m, SD fogl., Kétirányú
407.786 Ft
(321.091 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.