Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2mm) |
| Kamera kivitel | Fisheye kamera |
| Kamera Zoom | Fix objektíves |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 9MP |
| Megvilágítási távolság | 15m |
| Fókusztávolság | 2mm |
| Audio ki/bemenet | Kétirányú audió |
| SD kártya | Van |
| Megvilágítás | IR |
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD6W65G1-IVS (1.16mm) 6 MP vandálbiztos WDR IR IP fisheye kamera; hang I/O; riasztás I
384.485 Ft -tól
(302.744 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6365G1-IVS (1.16mm) 6 MP 360° vandálbiztos IR Smart IP fisheye kamera; hang I/O; ria
353.311 Ft
(278.198 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6365G0E-S/RC(1.27mm) 6 MP 360° IP panorámakamera; hang és riasztás be- és kimenet; b
335.176 Ft
(263.918 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.