Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | IGEN |
| Fókusztávolság | 1.27 mm |
| Optika fajtája | fix |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Hangbemenet | 1 |
| Vízszintes látószög | 180° |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | beltéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (1.27mm) |
| Kamera kivitel | Fisheye |
| Kamera Zoom | Fix objektívvel |
| IP/HDCVI kamera felbontás | Normál |
| Audio ki/bemenet | Beépített mikrofon |
| Riasztás ki/bemenet | Van |
| SD kártya | Van |
| Fókusztávolság | Speciális |
| IR megvilágítás | 15m |
| Analitika | IVS |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD6365G0-IS (1.27mm) 6 MP 360° IR Smart IP panorámakamera; hang és riasztás be- és kim
333.017 Ft
(262.218 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6365G1-IVS (1.16mm) 6 MP 360° vandálbiztos IR Smart IP fisheye kamera; hang I/O; ria
353.311 Ft
(278.198 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6365G1-S/RC (1.16mm) 6 MP 360° IP fisheye kamera; hang és riasztás be- és kimenet; b
311.749 Ft
(245.472 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.