Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (1.05mm) |
| Kialakítás | fisheye kamera |
| Felbontás | 5 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/2.7" |
| Minimális megvilágítás | 0.017 lux |
| Kiegészítő világítás | IR LED |
| Megvilágítási távolság | 8 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 1,05 mm |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 180 ° |
| Függőleges látószög | 180 ° |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | beltéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Panorámakamera | 180° panoráma |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 7.5 W |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +50°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 5MP |
| Kamera kivitel | Fisheye kamera |
| IR megvilágítás | 8m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2935FWD-I (1.16mm) 3 MP WDR mini IR IP fisheye kamera 180° látószöggel
104.005 Ft
(81.894 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD3956G2-ISU (1.05mm) 5 MP AcuSense WDR mini IR IP panorámakamera 180° látószöggel; ha
238.693 Ft
(187.947 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.