Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 3 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.005lux |
| Fókusztávolság | 1.16 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Megvilágítási távolság | 8m |
| Vízszintes látószög | 180° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | beltéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (1.16mm) |
| Kamera kivitel | Fisheye kamera |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 3MP |
| IR megvilágítás | 10m |
| Fókusztávolság | 1,16 mm |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2955G0-ISU (1.05mm) 5 MP WDR mini IR IP fisheye kamera 180° látószöggel; hang I/O; r
139.901 Ft
(110.158 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.