Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.7-13.5)(H |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.003 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 60 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 2.7 mm - 13.5 mm |
| Zoom | 5x |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Íriszvezérlés | auto |
| Vízszintes látószög | 33 ° - 107 ° |
| Függőleges látószög | 19 ° - 56 ° |
| Riasztás bemenet | 2 |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Korrózióálló | Igen |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Emberszámlálás | 1 csatorna |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE+ |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 15 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION iDS-2CD8A46G0-IZ/UH (2.8-12mm) 4 MP DeepinView EXIR IP DarkFighter motoros zoom csőkamera
396.108 Ft
(311.896 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-TCG406-E(12V/Poe)(2812) IP 4mp ANPR parkoló be/kiléptetős kamera
392.919 Ft
(309.385 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2XE6646G0-LIZS(ADC)(2.8-12)5m IP, Csőkamera, 4MP, Mot.obj., AcuSense, IR-Fehér LED 30m,
391.124 Ft
(307.972 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mik
54.976 Ft -tól
(43.288 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-2CD7A46G0/P-IZHSY(2.8-12)C 4 MP DeepinView rendszámolvasó EXIR IP DarkFighter motoros
370.855 Ft
(292.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1043G2-LIU (2.8mm) 4 MP fix EXIR IP mini csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrof
45.809 Ft -tól
(36.070 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1T47G2H-LIU (2.8mm) 4 MP fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofo
68.354 Ft
(53.822 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2083G2-IU (2.8mm) 8 MP WDR fix EXIR IP csőkamera; mikrofon
97.613 Ft
(76.861 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2687G2HT-LIZS (2.8-12mm) 8 MP ColorVu WDR motoros IP csőkamera; IR/láthatófény; hang
252.661 Ft
(198.946 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T87G3-LIS2UY/SL-B (2.8) 8 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; fény- és
168.995 Ft
(133.067 Ft + ÁFA)