Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.0005lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | láthatófény |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Megvilágítási távolság | 40m |
| Vízszintes látószög | 107° |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (2.8mm)(C) |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 2MP |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Megvilágítás | Fehér LED |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2027G2-L(2.8mm) IP, Csőkamera, 2 MP, Fix objektív, ColorVu, Fehér LED
83.910 Ft
(66.071 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T23G2-2I (4mm)(D) 2 MP WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
83.692 Ft
(65.899 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T23G2-2LI (2.8mm) 2 MP AcuSense WDR fix IP csőkamera; IR/láthatófény
83.692 Ft
(65.899 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-3E1318P-EI V2 Smart 100M POE switch, 230W, 16+2 port
98.824 Ft
(77.814 Ft + ÁFA)