Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (4mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/2.9" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 30 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 4mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 83 ° |
| Függőleges látószög | 44 ° |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Beépített mikrofon | Igen |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 6.5 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 2MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IR megvilágítás | 00000Van |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD1023G2-LIU (2.8mm) 2 MP fix EXIR IP mini csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrof
36.166 Ft
(28.477 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1021-I (4mm)(F) 2 MP fix EXIR IP mini csőkamera
29.590 Ft
(23.299 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1127G0(2.8mm)(C) IP, Dómkamera, 2 MP, Fix objektív
50.396 Ft
(39.682 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1023G2-LIU (2.8mm) 2 MP fix EXIR IP mini csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrof
36.166 Ft
(28.477 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE16D0T-ITPF (3.6mm)(C) 2 MP THD fix EXIR csőkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
11.289 Ft
(8.889 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7632NXI-K2 (D) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/160 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
198.918 Ft
(156.628 Ft + ÁFA)