Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | csempekamera |
| Felbontás | 6 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.008lux |
| Fókusztávolság | 4 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | IR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Megvilágítási távolság | 10m |
| Vízszintes látószög | 82° |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Védettség | beltéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (4mm) |
| Kialakítás | csempekamera |
| Felbontás | 6 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.008 lux |
| Kiegészítő világítás | IR LED |
| Megvilágítási távolság | 10 m |
| Beépített PIR | Igen |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 4mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 82 ° |
| Függőleges látószög | 45 ° |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | beltéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Igen |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 6.9 W |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +40°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 6MP |
| Kamera kivitel | Speciális kamera |
| IR megvilágítás | 10m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2463G2-I (2.8mm) 6 MP WDR beltéri fix IP csempekamera PIR szenzorral
75.335 Ft
(59.319 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2446G2-I (4mm)(C) 4 MP AcuSense WDR beltéri fix EXIR IP csempekamera PIR szenzorral
77.592 Ft
(61.096 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2446G2-I (2mm)(C) 4 MP AcuSense WDR beltéri fix EXIR IP csempekamera PIR szenzorral
77.592 Ft
(61.096 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2421G0-IW (2.8mm)(W) 2 MP WDR beltéri WiFi fix EXIR IP csempekamera PIR szenzorral;
57.471 Ft
(45.253 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2443G2-IW (2.8mm)(W) 4 MP beltéri fix EXIR IP csempekamera; beépített mikrofon; WiFi
59.564 Ft
(46.901 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2466G2-I (2.8mm)(C) 6 MP AcuSense WDR beltéri fix EXIR IP csempekamera PIR szenzorra
88.082 Ft
(69.356 Ft + ÁFA)