Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | hordozható |
| Dualitás | hő- és láthatófény kamera |
| Felbontás | 8 MP |
| Hőkamera felbontás | 480x360 |
| Fókusztávolság | 25 mm |
| Vízszintes látószög | 18° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| Védettség | IP54 |
| Tápellátás | 5 VDC/akku |
| Kialakítás | hordozható |
| Dualitás | hő- és láthatófény kamera |
| Hőkamera felbontás | 480x360 |
| Hőkamera fókusztávolság | 25 mm |
| Hőkamera vízszintes látószög | 18 ° |
| Hőkamera függőleges látószög | 14 ° |
| Hőérzékenység | 35 mK |
| Hőmérséklet tartomány | -20°C - +650°C |
| Hőmérsékleti pontosság | ± 2°C |
| Felbontás | 8 MP |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| Hordozhatóság | kézi |
| Kijelző | kijelzővel |
| Védettség | IP54 |
| Tápellátás | 5 VDC/akku |
| Működési hőmérséklet | -20°C / +50°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.