Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | csempekamera |
| Dualitás | hőkamera |
| Hőkamera felbontás | 160x120 |
| Fókusztávolság | 1.31 mm |
| Vízszintes látószög | 110° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 5-16 VDC |
| variant | (B) |
| Kialakítás | csempekamera |
| Dualitás | hőkamera |
| Hőkamera felbontás | 160x120 |
| Hőkamera fókusztávolság | 1.31 mm |
| Hőkamera vízszintes látószög | 110 ° |
| Hőkamera függőleges látószög | 82 ° |
| Hőérzékenység | 50 mK |
| Hőmérséklet tartomány | -10°C - +200°C |
| Hőmérsékleti pontosság | ± 8°C |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Hordozhatóság | fix |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 5-16 VDC |
| Fogyasztás | 3.5 W |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +50°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION HM-TD1017-2/QW-HS121 Jelenlétérzékelő hőkamera 90°x65,3°; -10°C-+200°C; +-8°C
214.977 Ft
(169.273 Ft + ÁFA)
HIKVISION HM-TD1017-1/QW-HS111 Jelenlétérzékelő hőkamera 110°x82°; -10°C-+200°C; +-8°C
205.620 Ft
(161.906 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD1217-2/QA HeatPro IP hő- kamera;-20°C-150°C; villogófény-/hangriasztás
240.175 Ft
(189.114 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2TD2138-25/QY IP hőkamera 384x288; 11°x8°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korróz
1.280.592 Ft
(1.008.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-7/QY IP hőkamera 384x288; 42°x32°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korróz
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-15/QY (B) IP hőkamera 384x288; 17°x13°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; k
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-13/QY IP hőkamera 384x288; 20°x18°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korró
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD1217-6/QA HeatPro IP hő- kamera;-20°C-150°C; villogófény-/hangriasztás
256.576 Ft
(202.028 Ft + ÁFA)