Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | láthatófény |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Megvilágítási távolság | 20m |
| Vízszintes látószög | 99° |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoC |
| variant | (2.8mm) |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 5MP |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| IR megvilágítás | Fehérfény/IR |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE72DF3T-PIRXOS (2.8mm) 2 MP ColorVu THD WDR fix turret kamera; villogó fény és hangri
51.540 Ft
(40.583 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE78U7T-IT3F(3.6mm) Analóg HD, Turret kamera, 8 MP, Fix objektív, Pro, 4 in 1, EXIR 60
50.950 Ft
(40.118 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE79H0T-IT3ZE(2.7-13.5mm)C 5 MP THD WDR motoros zoom EXIR turret kamera; 12VDC/PoC
50.174 Ft
(39.507 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.