Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.005lux |
| Fókusztávolság | 4.8 mm - 153 mm |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kiegészítő világítás | nincs IR |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Zoom | 32x |
| Vízszintes látószög | 2° |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Tápellátás | 24 VAC |
| variant | (E) |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| Kiegészítő világítás | nincs IR |
| Szerelés | függesztett |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 4.8 mm - 153 mm |
| Zoom | 32x |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Íriszvezérlés | video |
| Vízszintes látószög | 2 ° - 54 ° |
| Riasztás bemenet | 2 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Smart tracking | nincs |
| RS-485 | Nem |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 24 VAC |
| Fogyasztás | 24 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +65°C |
| Szín | fehér |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2AE5232TI-A (E) 2 MP THD EXIR PTZ dómkamera kültérre; 32x zoom; 1080p
343.651 Ft
(270.591 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2AE5225TI-A (E) 2 MP THD EXIR PTZ dómkamera kültérre; 25x zoom; riasztás I/O; konzollal
224.225 Ft
(176.555 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2AE4225TI-D (E) 2 MP THD IR PTZ dómkamera kültérre konzollal; 25x zoom; 1080p
211.179 Ft
(166.283 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.