Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Kifutó |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.0003lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm - 12 mm |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kiegészítő világítás | láthatófény |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Megvilágítási távolság | 40m |
| Zoom | 4x |
| Vízszintes látószög | 34° |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP68 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Tápellátás | 12 VDC/24 VAC/PoC |
| variant | (2.8-12mm) |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.0003 lux |
| ColorVu / Full-color | Igen |
| Kiegészítő világítás | láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 40 m |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | színes |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 2.8 mm - 12 mm |
| Zoom | 4x |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Vízszintes látószög | 34 ° - 92 ° |
| Függőleges látószög | 19 ° - 48 ° |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP68 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC/24 VAC/PoC |
| Fogyasztás | 12.2 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Szín | fehér |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE59U7T-AVPIT3ZF(2.7-13.5mm) Analóg HD, Dómkamera, 8 MP, Pro, vandálbiztos, motoros, A
83.533 Ft
(65.774 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE5AU7T-AVPIT3ZF(2.7-13.5mm) Analóg HD, Dómkamera, 8 MP, Pro, vandálbiztos, motoros, A
81.755 Ft
(64.374 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE59U7T-AVPIT3ZF(2.7-13.5) 8 MP THD WDR motoros zoom EXIR dómkamera; OSD menüvel
76.577 Ft
(60.297 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CE56D0T-IT3F (2.8mm) (C) 2 MP THD fix EXIR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
15.866 Ft
(12.493 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56H0T-IRMMF (2.8mm)(C) 5 MP THD fix EXIR dómkamera
15.423 Ft
(12.144 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56D0T-IRMMF (2.8mm) (C) 2 MP THD fix IR dómkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
10.965 Ft
(8.634 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56D0T-IRPF (3.6mm) (C) 2 MP THD fix IR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
12.189 Ft
(9.598 Ft + ÁFA)