Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 5 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.01lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | elektronikus WDR |
| Megvilágítási távolság | 20m |
| Vízszintes látószög | 85° |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Védettség | beltéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC |
| variant | (2.8mm)(C) |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 5 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.01 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 20 m |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 85 ° |
| Függőleges látószög | 63 ° |
| Foglalat | M12 |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Védettség | beltéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC |
| Fogyasztás | 4.3 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Szín | fehér |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 5MP |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| IR megvilágítás | 20m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE56D0T-IRMF(3.6mm)(C) Analóg HD, Dómkamera, 2 MP, Fix objektív, Value, fém házas, 4 i
15.415 Ft
(12.138 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56D0T-IRMF(2.8mm)(C) Analóg HD, Dómkamera, 2 MP, Fix objektív, Value, fém házas, 4 i
15.372 Ft
(12.104 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56D0T-IT3F (2.8mm) (C) 2 MP THD fix EXIR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
15.866 Ft
(12.493 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.