Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 5 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.0003lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | láthatófény |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Megvilágítási távolság | 40m |
| Vízszintes látószög | 109° |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC |
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 5 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.0003 lux |
| ColorVu / Full-color | Igen |
| Kiegészítő világítás | láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 40 m |
| Villogó fény | Igen |
| Beépített PIR | Igen |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | színes |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Fókuszálás | fix |
| Vízszintes látószög | 109 ° |
| Függőleges látószög | 58 ° |
| Foglalat | M16 |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Koax audio támogatás | Nem |
| Beépített sziréna | Igen |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC |
| Fogyasztás | 7.9 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Szín | fehér |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 5MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IR megvilágítás | Fehérfény/IR |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE12KF3T-PIRXO (3.6mm) 5 MP ColorVu THD WDR fix csőkamera; villogó fény és hang riaszt
64.072 Ft
(50.451 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE19U1T-AIT3ZF(2.7-13.5mm) 8 MP THD motoros zoom EXIR csőkamera; OSD menüvel; TVI/AHD/
61.733 Ft
(48.609 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE10UF3T-LS (2.8mm) 8 MP ColorVu THD WDR fix csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
67.283 Ft
(52.979 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CE10HFT-F28(2.8mm) Analóg HD, Csőkamera, 5 MP, Fix objektív, ColorVu, 4 in 1, 20m Fehé
44.769 Ft
(35.251 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE12HFT-F (3.6mm) 5 MP ColorVu THD WDR fix csőkamera
43.965 Ft
(34.618 Ft + ÁFA)