Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Fókusztávolság | 3.6 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | láthatófény |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Megvilágítási távolság | 40m |
| Vízszintes látószög | 80° |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC |
| variant | (3.6mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 5 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.0005 lux |
| ColorVu / Full-color | Igen |
| Kiegészítő világítás | láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 40 m |
| Villogó fény | Igen |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | színes |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 3,6mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 80 ° |
| Foglalat | M16 |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC |
| Fogyasztás | 4.9 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Szín | fehér |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 5MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IR megvilágítás | Fehérfény/IR |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE12KF3T-LS (2.8mm) 5 MP ColorVu fix THD csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon
43.452 Ft
(34.214 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE12DFT-F28 (2.8mm) 2 MP ColorVu THD WDR fix csőkamera; OSD menüvel
43.216 Ft
(34.028 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE12DF3T-FS(2.8mm) Analóg HD, Csőkamera, 2 MP, Fix objektív, ColorVu, 4 in 1, mikrofon
43.216 Ft
(34.028 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CE10HFT-F28(2.8mm) Analóg HD, Csőkamera, 5 MP, Fix objektív, ColorVu, 4 in 1, 20m Fehé
44.769 Ft
(35.251 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE12KF3T-PIRXO (2.8mm) 5 MP ColorVu THD WDR fix csőkamera; villogó fény és hang riaszt
64.072 Ft
(50.450 Ft + ÁFA)