Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Fókusztávolság | 3.6 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | láthatófény |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Megvilágítási távolság | 40m |
| Vízszintes látószög | 77° |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC |
| variant | (3.6mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.0005 lux |
| ColorVu / Full-color | Igen |
| Kiegészítő világítás | láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 40 m |
| Villogó fény | Igen |
| Beépített PIR | Igen |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | színes |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 3,6mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 77 ° |
| Függőleges látószög | 42 ° |
| Foglalat | M12 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Koax audio támogatás | Igen |
| Beépített sziréna | Igen |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC |
| Fogyasztás | 11.4 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Szín | fehér |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 2MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IR megvilágítás | Fehérfény/IR |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE12DF3T-PIRXOS(2.8mm) Analóg HD, Csőkamera, 2 MP, Fix ColorVu, PIR, mic, riasztás KI,
56.088 Ft
(44.164 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE12HFT-E(2.8mm) Analóg HD, Csőkamera, 5 MP, Fix objektív, ColorVu, PoC, 40m Fehér LED
55.646 Ft
(43.816 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE19H8T-AIT3ZF(2.7-13.5mm) 5 MP THD motoros zoom EXIR csőkamera; OSD menüvel; TVI/AHD/
58.287 Ft
(45.895 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CE17H0T-IT3FS (2.8mm) 5 MP THD fix EXIR csőkamera; OSD menüvel; TVI/AHD/CVI/CVBS kimen
26.331 Ft
(20.733 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE19H0T-IT3ZE(2.7-13.5mm)C 5 MP THD motoros zoom EXIR csőkamera; 12VDC/PoC
48.030 Ft
(37.819 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE17D0T-IT3FS (2.8mm) 2 MP THD fix EXIR csőkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet; beépített
15.481 Ft
(12.190 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE17H0T-IT3F(2.8mm)(C) Analóg HD, Csőkamera, 5 MP, Fix objektív, Value, 4 in 1, EXIR 4
26.711 Ft
(21.032 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE16H0T-ITPFS (2.8mm) 5 MP THD fix EXIR csőkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet; koax audi
16.580 Ft
(13.055 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE16D0T-ITPF (3.6mm)(C) 2 MP THD fix EXIR csőkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
11.289 Ft
(8.889 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE16H0T-ITE (3.6mm)(C) Analóg HD, Csőkamera, 5 MP, Fix objektív, Value, PoC, EXIR 20m
26.085 Ft
(20.539 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE17K0T-LFS (2.8mm) 5 MP fix THD csőkamera; IR/láthatófény; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet;
24.136 Ft
(19.005 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE12DFT-F (3.6mm) 2 MP ColorVu THD WDR fix csőkamera; OSD menüvel
43.172 Ft
(33.994 Ft + ÁFA)