Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Változat | (LED)H-B |
| variant | (LED)H-B |
| Szerelés | felületre |
| Zárállapot visszajelzés | van |
| Feszültség | 12/24V DC |
| Áramfelvétel | 480 mA |
| Tartóerő | 280 kg/2746 N |
| Időzítés | van |
| Fogantyús | igen |
| Nyomógombos | nem |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
YLI YM-280T(LED)H Felületre szerelhető, fogantyús síkmágnes; 280 kg; LED visszajelzéssel; időzítésse
37.182 Ft
(29.277 Ft + ÁFA)
YLI YM-350W Felületre szerelhető síkmágnes; 350 kg tartóerő; IP68
38.306 Ft
(30.162 Ft + ÁFA)
DORCAS D-99-2-NF-412-PRE Szimmetrikus, keskeny, alacsony elektromos zárfogadó; 12 VDC; normál működé
26.941 Ft
(21.213 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
YLI YM-350W Felületre szerelhető síkmágnes; 350 kg tartóerő; IP68
38.306 Ft
(30.162 Ft + ÁFA)
YLI YS-131NO Feszültségre nyitó elektromos zárfogadó; munkaáramú; rövid pajzsos; 450 mA; 12 VDC
9.376 Ft
(7.383 Ft + ÁFA)
DORCAS D-54N412F Szimmetrikus, pajzs nélküli elektromos zárfogadó; 12 VDC; állítható zárnyelv
6.894 Ft
(5.428 Ft + ÁFA)