Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Termékcsalád | SPC |
| Kommunikáció | hibrid |
| Bemenetek maximális száma | 32 |
| Bemenetek száma | 8 |
| Particiók száma | 4 |
| Kimenetek maximális száma | 30 |
| Kimenetek száma | 6 |
| Felhasználók száma | 100 |
| Csatlakoztatható kommunikátorok | PSTN/GSM/GPRS/868 MHz rádió |
| Csatlakoztatható kezelők maximális száma | 4 |
| Csatlakoztatható bővítők maximális száma | 5 |
| Alaplapi kommunikátorok | ETHERNET |
| Készülékház | dobozolt |
| Eseménymemória mérete | 1000/1000 |
| Több nyelv támogatása | Igen |
| Alapértelmezett ellenállásérték | 2 x 4 |
| Állítható ellenállás értékek | Igen |
| BUS | 2 X-BUS vonal vagy 1 X-BUS hurok |
| Tápfeszültség | 230 VAC (+/- 15%) |
| Tápegység | beépített tápegység |
| Áramfelvétel | 149 mA |
| Doboz mérete | 264 x 357 x 81 mm |
| Doboz tartalmaz transzformátort | Igen |
| Dobozba helyezhető akkumulátor | 12 V 7 Ah |
| Minősítés | Grade 2 |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
DSC NEO PRO HS3032-KIT1EN HS3032PCBEN PRO központ, HS65WPS tápegység, HSC3020C doboz, angol leírássa
191.149 Ft
(150.511 Ft + ÁFA)
SATEL VERSA Plus 4-30 zónás riasztóközpont beépített PSTN/GSM/ETH egységgel; műanyag ház és sziréna
180.452 Ft
(142.088 Ft + ÁFA)
ACRE-VANDERBILT SPC6300.000 Alaplapi panel SPC63xx behatolásjelző központhoz
179.704 Ft
(141.499 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-Base/300Ch HikCentral-P-VSS-300 csatornás kamera alapcsomag
6.131.575 Ft
(4.828.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)